Burak Derneği - Mukaddes Mekanları Tanıtma Ve Kültür Derneği

Bağış Hakkında

Ziyaretçilerimiz, gönüllülerimiz ve üyelerimiz tarafından yapılan tüm bağışlar geliş amaçlarına göre, proje bazlı sınıflandırılmaktadır ve belirtilen proje haricinde kullanılmamaktadır. Bağışçımız, bağış sırasında mevcut projelerimizden birini seçerek özel olarak ilgili proje için bağış yapabilir veya genel bağış adı altına dernek faaliyetlerinde kullanılmasını isteyebilir.


Derneğimizin genel giderleri kapsamında ayrılan miktar dışındaki tüm bağışlar, bağışçı tarafından belirlenen proje kapsamında kullanılır. Eğer proje henüz gerçekleşmemiş veya fizibilite çalışmaları devam ediyorsa, o proje kapsamında gelen bağışlar banka hesaplarımızda ayrı bir bölümde tutulur ve proje faaliyete geçtiğinde kullanılır.


İhtiyaç sahiplerine yapılan nakdi yardımlar ve diğer tüm projeler için yapılan harcamalar; öncelikle gerekli tahkikatlar, ön hazırlık ve detaylı projelendirme yapıldıktan sonra yönetim kurulumuzun onayı ile yapılır ve sonrasında, ilgili proje veya faaliyete ilişkin evrak, form, teslim tutanağı, fotograf, video görüntüsü temin edilir ve dosyalanır.

 


Derneğimize online bağış yapmak için Buraya tıklayabilirsiniz.

Derneğimize banka hesabı aracılığıyla bağış yapmak için Buraya tıklayabilirsiniz.

Tüm bağış yöntemlerimizi görüntülemek için Buraya tıklayabilirsiniz.
 

© 2018, Tüm Hakları Saklıdır. Burak Derneği - Mukaddes Mekanları Tanıtma Ve Kültür Derneği.
0216 532 42 90 - info@burak.org.tr
Naature