Burak Derneği - Mukaddes Mekanları Tanıtma Ve Kültür Derneği

Bağış Yöntemleri

Online Kredi Kartı İle Bağış:
Kredi kartınızı kullanarak güvenli bir şekilde Online Bağış Sistemi aracılığıyla bağış yapabilirsiniz. Online bağış yapmak için Buraya tıklayabilirsiniz.


Banka Yoluyla Nakit Bağış:
Derneğimizin banka hesaplarından herhangi birini kullanarak bağış yapabilirsiniz. Banka hesap numaralarımıza ulaşmak için Buraya tıklayabilirsiniz.


Ayni Bağış:
Fakir aileler için düzenlediğimiz projelerimizde kullanılmak üzere mobilya, beyaz eşya, giysi vb. bir ailenin ihtiyaç duyacağı her türlü aynî bağışınızı derneğimize ulaştırabilirsiniz. Derneğimiz ikinci el eşya almamaktadır, yalnızca hiç kullanılmamış yardımları kabul etmektedir. Detaylı bilgi için Buraya tıklayabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Düzenli Bağış Talimatı (Mail Order):
Derneğimize düzenli bağış talimatı vererek düzenli bir şekilde kredi kartınız ile bağış yapabilirsiniz.


Posta Çeki İle Nakit Bağış:
Size en yakın PTT şubesine giderek 12993410 numaralı Burak Derneği posta çeki hesabına bağış yapabilirsiniz.


Makbuz Karşılığında Nakit Bağış:
Dernek genel merkezi ve stantlarındaki görevlilere bağışınızı teslim edebilirsiniz. Yaptığınız elden bağışın karşılığında mutlaka makbuz talep ediniz.


Cep Telefonu Sms İle Bağış:
Tüm operatörlerden AKSA yazıp 9159´a sms göndererek 5 TL. bağış yapabilirsiniz. Bağış tutarı faturalı hat kullanıyorsanız takip eden ilk faturanıza yansıyacak, ön ödemeli hat kullanıyorsanız mevcut bakiyenizden tahsil edilecektir. Detaylı bilgi için Buraya tıklayabilirsiniz.

© 2018, Tüm Hakları Saklıdır. Burak Derneği - Mukaddes Mekanları Tanıtma Ve Kültür Derneği.
0216 532 42 90 - info@burak.org.tr
Naature