online bağış
burak bülten
Otobüs Seferleri Projesi

Otobüs Seferleri Projesi

Yahudi baskınlarına maruz kalan Mescid-i Aksa’yı boş bırakmamak için, Kudüs dışında yaşayan Müslümanları, satın aldığımız veya kiraladığımız otobüslerle ücretsiz olarak Mescid-i Aksa’ya taşıyoruz. Bir kişinin maliyeti 85 TL´dir ve dilediğiniz miktarda yardım yapabilirsiniz.

Online Bağış

Yahudi baskınlarına maruz kalan Mescid-i Aksa’yı boş bırakmamak için, Kudüs dışında yaşayan Müslümanları, satın aldığımız veya kiraladığımız otobüslerle ücretsiz olarak Mescid-i Aksa’ya taşıyoruz.
Mescid-i Aksa’da beş vakit namaz kılan Müslümanların sayısı maalesef istenilen düzeyde değildir. Halkın yaşadığı ciddi ekonomik sıkıntılar uzak yerlerden araçla Mescid-i Aksa’ya gelmeyi zorlaştırmaktadır. Gün içerisinde Mescid-i Aksa’nın boş kalması Yahudi grupların içeriye baskın yapmalarını kolaylaştırmaktadır. Kudüs’ü zaman ve mekan olarak bölmeyi hedefleyen işgalci Siyonistlerin planlarını bozmak ve işgalcilerin baskınlarını olabildiğince azaltmak için; namaz vakitleri dışında da Mescid-i Aksa’nın dolu olması gerekmektedir. Bundan dolayı bu proje oldukça önem arz etmektedir.

Bir kişinin maliyeti 85 TL

Proje Hedefi
Yapacağınız bağışlarla ilerleteceğimiz projemizin hedefi Kudüs ve çevresinde oturan 100.000 Müslüman’ın Mescid-i Aksa’ya ulaşmasına vesile olmaktır.
Kudüs’ü zamansal ve mekânsal bölmeyi hedefleyen işgalci Siyonistlerin planlarını bozmak, ümmetin emanetine sahip çıkmak, Müslümansız bırakılmaya çalışılan Mescid-i Aksa’da Müslümanların bulunmasına vesile olmak projemizin hedefleri arasındadır.
Kudüs’ün bize ihtiyacı yok. Bizim Kudüs’e ihtiyacımız var diyerek projemize desteklerinizi bekliyoruz.

Mescid-i Aksa´ya Otobüs Seferleri Projesi 
Fiyat
Mescid-i Aksa´ya murabıtları taşımak Bir kişi gidiş- dönüş bedeli
85₺

Beyarik Seferleri Projesi
Beyarik Seferleri Projesi
Beyarik Seferleri Projesi
Beyarik Seferleri Projesi
Mescid-İ Aksa Seferleri Projesi
© 2021, Burak Mukaddes Mekanları Tanıtma Ve Kültür Derneği
naature