burak bülten
Gıda Yardımı Projesi

Gıda Yardımı Projesi

Bu projenin hedefi; çektikleri bütün sıkıntılara rağmen Mescid-i Aksa’yı koruyan, kollayan, bu uğurda gerekirse canlarını da hiç çekinmeden verebilen Kudüs halkına destek vermek ve onların yanında olduğumuzu göstermektir. Bir Yardım Kolisi Maliyeti 250 TL´dir.

Online Bağış

İşgalci Siyonistler Kudüs´teki Müslüman nüfusu azaltmak ve bölgeyi Yahudileştirmek için her yola başvurmaktadır. Kendilerine direnen halkı yıldırmak için de baskı ve şiddeti her zaman kullanmaktadır. Pes etmeyen ve mücadeleyi bırakmayan Kudüs halkı birçok zorluğa göğüs germektedir. Yaşadıkları ekonomik sıkıntılar da bunlardan birisidir. Kudüs´te küçük bir evin kirası 700 dolar, evi olanların yıllık emlak vergisi ise 1000 dolar civarındadır. Çalışma imkanlarının kısıtlandığı, aile geçindirmenin zor olduğu Kudüs´te yaşamak hiç de kolay değildir. Kudüs´te yaşamak ağır bir bedel ödemeyi göze almak demektir. Kudüs´te mücadele eden kardeşlerimize yapılacak destek oldukça önem arz etmektedir. 

Projenin Hedefi
Bu projenin hedefi; çektikleri bütün sıkıntılara rağmen Mescid-i Aksa’yı koruyan, kollayan, bu uğurda gerekirse canlarını da hiç çekinmeden verebilen Kudüs halkına destek vermek ve onların yanında olduğumuzu göstermektir. Yalnız bırakılmak istenilen Mescid-i Aksa’da her daim birilerinin olması ve orayı tüm saldırılara karşı muhafaza etmesi için bu projeyi gerçekleştirdik. 

Bir Yardım Kolisi Maliyeti 250 TL

Pilavlık Pirinç-5 kg    25 ₺
Toz Şeker-3 kg    18 ₺
Ayçiçek Yağı-5 kg    42 ₺
Bulgur-2 kg    16 ₺
Nohut-1 kg    11 ₺
Kırmızı Mercimek-1 kg    8 ₺
Yeşil Mercimek-1 kg    8 ₺
Makarna-500 gr    20 ₺
Çay-1 kg    30 ₺
Salça-1 kg    15 ₺
Kurufasülye-1 kg    17 ₺
Şehriye-1 kg    15 ₺
Un-10 kg    25 ₺


Toplam  250 ₺

Gıda Projesi
Gıda Projesi
Gıda Projesi
Gıda Projesi
© 2021, Burak Mukaddes Mekanları Tanıtma Ve Kültür Derneği
naature